OC Centro Nitra

Predajne

OC Galeria Mlyny Nitra

Sme tu pre Vás

Naša firma je na trhu od roku 2009. Začali sme prvou denimovou značkou WRANGLER, LEE a neskôr sme sortiment rozšírili o ďalšie Svetové značky ako je LEVIS, MAVI, DESIGUAL, RAGMAN, CALAMAR, HATTRIC, ICHI, KHUJO, CAMP DAVID, SOCCX.

Teraz aktuálne Vám prinášame  značku Retro Jeans, o ktorú je veľký záujem.

 Máme podporu dvoch kamenných predajní, ktoré sa nachádzajú v nákupných centrách v  OC CENTRO Nitra  a OC Galéria MLYNY Nitra

Predajňa Denim Style House v OC Centro Nitra
Predajňa Denim Style House v OC Galéria Mlyny Nitra

V predajni DENIM STYLE HOUSE v OC Galéria MLYNY Nitra nájdete  ponuku značiek Desigual, Mavi, Levis, Lee, Wrangler. Postarajú sa o Vás a odborne Vám poradia naše asistentky predaja Silvika a Martinka.

V našej predajni DENIM STYLE HOUSE  v OC CENTRO Nitra nájdete celú našu ponuku, všetky značky , ktoré máme v ponuke.

Tu si môžete vyzdvihnúť aj objednávky z nášho e-shopu. Starostlivo a odborne Vám poradia naše asistentky predaja Monika, Katka, Alenka a Evka. 

Všetky Vás rady privítame s úsmevom a dobrou náladou. Snažíme sa splniť všetky Vaše želania a nájsť tovar , ktorý potrebujete a splní Vaše očakávania. Pre našich stálych zákazníkov máme pripravené vernostné karty a rôzne zľavy. O aktuálnych novinkách našich klientov pravidelne informujeme, stačí nám nechať Váš mail a budete vždy v obraze , čo je u nás nové. Tešíme sa na Vás.